درباره ما

خانه / درباره ما

مجتمع فنی آموزشی گام فردا دارای پروانه تاسیس از سازمان فنی و حرفه ای کشور وابسته به وزارت کار و رفاه اجتماعی مفتخر است که در خدمت شما کارآموزان محترم جهت آموزش و آماده سازی شما عزیزان جهت ورود به بازار کار و اشتغال باشد شما عزیزان می توانید با ثبت نام در کلاسهای ما در پایان دوره مدرک رسمی و بین المللی را از سازمان فنی و حرفه ای دریافت نمایید. و بعد از گذراندن دوره مورد نظر خود گواهی مهارت دریافت نمایید.

زمینه فعالیت ما آموزش کامپیوتر و آموزش حسابداری و آموزش گردشگری در مجتمع گام فردا می باشد ما سعی نموده ایم در آموزش های خود از بهترین متد های آموزشی جهت بهره مندی شما کارآموزان برای آمادگی ورود به بازار کار استفاده نماییم تا شما عزیزان بعد از گذراندن دوره آموزشی خود بتوانید با مهارت کامل وارد بازار کار شوید دوره های آموزشی کاملا پروژه محور می باشد و در آنها نکات مهم و کلیدی بازار کار ملاک آموزش شما عزیزان قرار داده می شود.

مهارت آموزی کلید اشتغال پایدار

شما عزیزان می توانید برای شرکت در کلاسهای آموزشی ما به صورت حضوری و یا غیر حضوری ثبت نام نمایید.

مجتمع فنی آموزشی گام فردا در سال ۱۳۹۲ در شهرری فعالیت خود را آغاز نموده است و تا کنون با سابقه درخشان آموزشی خود توانسته است بعنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری و گردشگری در شهرری خود را مطرح نماید.

تماس با ما